Carl Brandt oljemålning

167094

BRANDT, Carl (1852-1930): Vintermotiv med gård, signerad o daterad C. Brandt 1917, olja på duk, 24x34 cm

Färgbortfall

Konst

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (9 bud)
610010
750
609786
700
609339
650
608240
600
600936
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.