Jeune fille färglitografi

167093

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Jeune fille", litografi, 7/25, signerad M Amsler, 22x8 cm

Passpartout med fuktskada

Jeune fille färglitografi

Budhistorik (1 bud)

604027
2013-01-24 14:55:12

2013-01-28 kl 19:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.