Per Ekström akvarell

167091

EKSTRÖM, Per (1844-1935): Sjuksyster, signerad P Ekström 1868, akvarell, 45x32 cm

Konst, Måleri

Per Ekström akvarell

Budhistorik (18 bud)
609757
1 700
608370
1 600
608370
1 300
604967
600889

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.