Hadar Jönzén oljemålning

167090

JÖNZÉN, Hadar (1885-1977): Bygata, signerad H. Jönzén, olja på pannå, 48x42 cm

Konst, Måleri

Hadar Jönzén oljemålning

Budhistorik (2 bud)

608883
601460

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.