Nils Asplund oljemålning

167087

ASPLUND, Nils (1874-1958): "Studie från Korsö, signerad o daterad Nils Asplund 1939, olja på duk, 46x64 cm

Konst, Måleri

Nils Asplund oljemålning

Budhistorik (24 bud)
609980
3 800
609235
3 600
609235
3 400
609977
3 200
609235

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.