Hugo Zuhr oljemålning

167085

ZUHR, Hugo (1895-1971): Landskap, monogramsignerad, olja på pannå, 51x69 cm

Konst, Måleri

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (18 bud)
610037
2 600
610034
2 400
610029
610028
610013
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.