Wilhelm von Gegerfelt oljemålning

167076

GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): Sjölandskap i aftonrodnad, signerad och daterad W v Gegerfelt Düsd 69, olja på duk, 59x88 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (27 bud)
609954
7 800
609961
7 800
609954
7 600
609956
7 400
609954
7 200

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.