Oljemålning

167068

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Batsebas tvagning, olja på duk, 71x96 cm

Duklagningar, dukskador

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (14 bud)
609923
609926
609923
2 800
609921
2 600
609917
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.