Oljemålning

167061

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Porträtt av grevinna, olja på duk, 51x41 cm; påskrift a tergo Gräfin von ?

Duklagningar, dukskador

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (29 bud)
609891
11 500
606635
11 000
602211
10 500
606634
10 000
602211
8 200

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.