Bengt Fransson oljemålning

167058

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
605378
4 400
604949
4 200
605100
604949
3 400
600141
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.