Albert Johansson färgetsning

167057

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson EA, färgetsning, 43x50 cm, bladstorlek 58x76 cm

Albert Johansson färgetsning

Budhistorik (16 bud)
601941
609733
601941
950
609732
900
601941
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.