Albert Johansson färglitografi

167056

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson EA, färgetsning, 41x52 cm, bladstorlek 58x76 cm

Budhistorik (14 bud)
609900
609689
608666
950
609688
900
608666
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.