Albert Johansson färglitografi

167055

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson EA, färglitografi, 40x54 cm

Budhistorik (19 bud)
609893
608626
1 400
606766
1 300
601927
606764

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.