Anders Zorn etsning

167052

ZORN, Anders (1860-1920): Kronprinsessan Margareta, 1914, signerad Zorn, etsning, 24,9x17,9, litteratur: Asplund 264, Hjert & Hjert 163, ZG 264

Gulnad

Anders Zorn etsning

Budhistorik (5 bud)
609870
4 800
602179
602178
3 400
601072
601071
550

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.