Hans Viksten oljemålning

167050

VIKSTEN, Hans (1926-1987): "Servetris Moderna Museet 1963/64", signerad Viksten 63/64, olja på duk, 114x89 cm

Konst, Måleri

Hans Viksten oljemålning

Budhistorik (19 bud)
610017
4 800
609882
4 400
608706
4 200
608671
2 800
607372
2 600

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.