Eva Zettervall blandteknik

167046

ZETTERVALL, Eva H (född 1941): "Två systrar" signerad o daterad Eva HZ -82, blandteknik på papper, 49x64 cm

Konst, Måleri

Eva Zettervall blandteknik

Budhistorik (4 bud)

609793
750
607066
550
601937
500
601936

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.