Eva Zettervall blandteknik

167045

ZETTERVALL, Eva H (född 1941): Figurkomposition, signerad o daterad Eva HZ -82, blandteknik på papper, 46x37 cm; Utställningskatalog Galeri Händer 1983 medföljer med detta objekt som omslagsillustration

Konst, Måleri

Eva Zettervall blandteknik

Budhistorik (1 bud)

600190
2013-01-21 13:40:58

2013-01-28 kl 21:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.