Korgsoffa med två stolar

167044

KORGMÖBLER, bestående av; soffa, stolar, 2 st., 1950/60-tal

Skador

Korgsoffa med två stolar

Budhistorik (34 bud)
607594
4 600
607590
4 400
607589
4 200
607586
607580
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.