Eva Zettervall blandteknik

167040

ZETTERVALL, Eva (född 1941): Den blå hundenl, signerad o daterad Eva Zettervall -83, blandteknik på papper, 100x68 cm

Konst, Måleri

Eva Zettervall blandteknik

Budhistorik (6 bud)
610163
606992
2 600
606298
606297
600
601122
550

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.