Dick Beer etsning

167038

BEER, Dick (1893-1938): "Cafe Arabe-Tunis", etsning, signerad Dick Beer 1918, 30x24,5 cm

Gulnad

Dick Beer etsning

Budhistorik (3 bud)

610133
610007
604317

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.