Fotografier litografi teckningar

167036

FOTOGRAFIER, 2 st., föreställande Drottning Victoria bärandes stråldiademet resp. Ingeborg av Danmark med prinsessan Astrid, TRYCK, föreställande Prinz Eugen, TECKNINGAR, 2 st., blyerts resp. akvarell, LITOGRAFI, porträtt av Gustav VI Adolf, signerad Lars Johansson, nr 8/400, MÅLNING, porträtt av kvinna i röd klänning, 1800-tal, 17,5x14 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
610174
1 400
605853
1 300
610170
1 300
605853
610169

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.