Theo Tobiasse färglitografi

167034

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "J´entends tinter les Pierres de Notre Dame", signerad Theo Tobiasse, 4/175, färglitografi, 64x49 cm

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (10 bud)
610155
609581
1 900
609581
1 800
609130
1 700
601209
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.