Harold Bilson olja

167033

BILSON, Harold (född 1948): Gycklargrupp, signerad Bilson, olja på pannå, 22x30 cm

Konst, Måleri

Harold Bilson olja

Budhistorik

2013-01-28 kl 22:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.