Einar Lynge akvarell

167028

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, signerad Alicante 20.2.59 Einar Lynge, akvarell, 22x30 cm

Med dedikation

Konst, Måleri

Einar Lynge akvarell

Budhistorik (15 bud)
610214
1 600
610213
610209
1 400
610212
1 400
610209

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.