Dick Beer oljemålning

167027

BEER, Dick (1893-1938): Sittande dansös, signerad och daterad Dick Beer 1916, olja på duk uppklistrad på pannå, 97x84 cm, intyg samt två utställningskataloger medföljer

Konst, Måleri

Dick Beer oljemålning

Budhistorik (10 bud)
610204
6 600
609047
5 000
608525
4 400
603606
4 200
603180

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.