Oljemålning

167023

OIDENTIFIERAD KONTSNÄR (Europa, 1900-tal): Komposition, otydligt signerad, blandteknik på duk, 100x79 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (38 bud)
610268
13 500
610267
13 000
610259
12 500
610257
12 000
610256
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.