Akvarell med biblisk text

167019

OIDENTIFIERAD KONTSNÄR (1900-tal): Bergslandskap, med biblisk text, signerad och daterad F. H. 1905, akvarell, 27,5x19 cm

Konst, Måleri

Akvarell med biblisk text

Budhistorik (3 bud)

603642
609601
603642

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.