Ernst Hansen blyerts

167014

HANSEN, Ernst (1892-1968): Tre gracer, signerad och daterad Ernst Hansen -34, blyertsteckning, 24x33 cm

Konst, Måleri

Ernst Hansen blyerts

Budhistorik (16 bud)
608408
609612
608408
950
609611
900
608408
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.