Erik Arosenius blandteknik

167011

AROSENIUS, Erik (1880-1953): "Jesus och synderskan", monogramsignerad och daterad EA 22, blandteknik, 18x23 cm

Konst, Måleri

Erik Arosenius blandteknik

Budhistorik (8 bud)
609353
650
609502
600
609353
550
600442
500
608529
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.