Arvid Olson blandteknik

167008

OLSON, Arvid (1886-1978): "Aperitiftimme på Boulevard Montparnasse", monogramsignerad och daterad AON Paris 1921, blandteknik på pannå, 45x36 cm

Konst, Måleri

Arvid Olson blandteknik

Budhistorik (39 bud)
608672
10 500
610126
10 500
608672
10 000
610122
9 800
608672
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.