Roberto Matta etsning

167004

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad Matta, 115/150, färgetsning, 25,5x20,5 cm

Bristning

Roberto Matta etsning

Budhistorik (6 bud)
609393
1 700
608453
1 600
608453
606443
1 400
600011
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.