Bordslampa 70-tal plast

166992

BORDSLAMPA, 1970-tal, plast, höjd ca 42 cm

Skärmen med smärre repor

Belysning, Bordslampor

Bordslampa 70-tal plast

Budhistorik (10 bud)
599556
750
605022
700
599556
650
605021
600
599556
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.