Hillebard

166989

HILLEBARD, Tyskland eller Italien, 1500-tal, yxa med lång spets och genombruten dekor, på senare skaft

Lagningar

Vapen/Medaljer

Hillebard

Budhistorik (9 bud)
604797
604741
3 800
604739
3 400
603012
2 800
599072
2 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.