Maedeline Pyk olja

166966

PYK, Madeleine (född 1934): Ansikte, signerad M Pyk, olja på duk, 27x22,5 cm

Konst, Måleri

Maedeline Pyk olja

Budhistorik (19 bud)
601825
1 800
601224
1 700
596960
1 600
594590
594590
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.