Glasskulptur i relief

166960

RYLEJEV, Alexander (född 1952, Ryssland): "Nature morte", signerad och numrerad Alexandr Ryleev XX, glasrelieif, höjd med ställning 170, 94x30 cm

Konst, Skulptur

Glasskulptur i relief

Budhistorik (10 bud)
609827
1 800
609825
1 700
609823
1 600
609818
609817

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.