Smöraskar Rörstrand

166955

SMÖRASKAR, 1 par, Rörstrand, omkring 1900, längd 20 cm

En ask med skador, lagning

Keramik/Porslin

Smöraskar Rörstrand

Budhistorik (13 bud)
605157
2 600
605092
2 400
601989
605091
601989
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.