Skrivbord

166954

SKRIVBORD med uppsats, gustaviansk stil, 1800-tal, höjd 102, 119x64 cm

Fanérskador, nyckel saknas

Skrivbord

Budhistorik (21 bud)
607368
6 600
607364
6 400
606476
6 200
607363
6 000
606476
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.