Barockspegel

166945

SPEGEL, barock, 1700-tal, mahogny och förgylld metall, höjd 90, bredd 52 cm

Sprickor, skadad foliering, ärgade metallbeslag, dekorelement saknas

Speglar

Barockspegel
Budhistorik (15 bud)
607123
5 000
606820
4 800
606820
605121
3 800
605121
3 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.