Snedklaffsbyrå 1700-tal

166943

SNEDKLAFFSBYRÅ, 1700-tal, valnöt med intarsia, höjd 106, 108x60 cm, nyckel finns

Omfattande skador, lösa delar

Snedklaffsbyrå 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

606823
3 200
599910
598874
598017

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.