Spegel Cramer Wilsbeck Köpenhamn

166941

SPEGEL, Danmark, 1800-talets slut, mahogny, etikettmärkt Cramer Wilsbeck, höjd ca 150x56 cm

Skador och lösa delar, lagad

Speglar

Budhistorik (23 bud)
606162
4 800
606161
4 600
606160
4 400
606158
4 200
606153

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.