Tekoppar Kina 1700-tal

166939

TEKOPPAR på fat, 1700-tal, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, fat 6+2, koppar 7 st

Hårsprickor och nagg

Orientaliskt, Porslin

Tekoppar Kina 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

606148
597637

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.