Stekfat porslin Kina

166938

STEKFAT, 2 st, porslin, Kina, omkring 1800, dekor i underglasyrblått, längd 33 resp. 38 cm

Smärre nagg, en med lagning

Ändringar/tillägg
Omkring 1800

Orientaliskt, Porslin

Stekfat porslin Kina

Budhistorik (15 bud)
606094
2 400
606104
2 400
606094
605749
605749

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.