Carl Johan Sjöstrand olja

166929

SJÖSTRAND, Carl Johan (1789-1857): Mytologisk figurscen med amoriner, signerad på baksidan Carl Johan Sjöstrand, olja på duk, 79x63 cm

Konst, Måleri

Carl Johan Sjöstrand olja

Budhistorik (9 bud)
604003
2 800
604001
2 600
603999
2 400
603253
597629

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.