Bronsskulptur

166927

SKULPTUR, lejon, förgylld brons på porfyrplatta, längd 19 cm

Porfyrplattan med nagg, lagningar

Konst, Skulptur

Bronsskulptur

Budhistorik (12 bud)
606130
4 400
606128
4 200
606121
606120
3 800
605603
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.