Kandelabrar

166926

KANDELABRAR, 1 par, 4 ljus vardera, förgylld och brännförgylld brons, 1800-talets senare del, höjd 64 cm

Belysning, Ljusstakar

Kandelabrar

Budhistorik (14 bud)
606113
19 500
606039
19 000
606038
18 000
606037
17 500
605711
17 000

Slutpris SEK:
19 500
1 964 EUR, 2 231 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.