Ljuskrona av venetiansk typ

166911

LJUSKRONA, venetiansk typ, behängd med olikformade prismor, 18-armad, höjd ca 100 cm, lösa delar medföljer

Prismor saknas, nagg, delar saknas och skador

Ändringar/tillägg
Höjd ca 100 cm. Visas på begäran.

Belysning, Ljuskronor

Ljuskrona av venetiansk typ

Budhistorik (30 bud)
606109
20 000
606108
19 500
606100
19 000
606106
19 000
606100
18 500

Slutpris SEK:
20 000
1 916 EUR, 2 250 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.