Soffbord NK

166904

SOFFBORD med klaffar, teak, skyltmärkt NK, höjd 48, 140x51 (98) cm

Repor, bruksslitage

Soffbord NK

Budhistorik (27 bud)
606059
606058
2 800
605818
2 600
606055
2 600
605818
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.