Byrå

166902

BYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanerad i alm, höjd 76, 108x58 cm

Kompletteringar

Byrå

Budhistorik (9 bud)
609418
6 000
608603
5 800
608603
5 600
609417
5 400
608603
4 800

Slutpris SEK:
6 000
589 EUR, 654 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.