Fåtölj 1700-tal

166899

FÅTÖLJ, 1700-tal, Louis XV, förgylld

Skador

Fåtölj 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
609745
5 200
609744
4 200
608803
3 400
608578
3 200
608577

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.