Sekretär

166889

SEKRETÄR, gustaviansk, 1800-tal, alm och rotfanér, höjd 107, 105x53 cm

Senare lås och beslag, nyckel, sidolist saknas, slitage

Sekretär

Budhistorik (15 bud)
598949
4 800
598948
4 600
598870
4 400
598869
4 200
598817
3 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.